Parę słów o moim doświadczeniu i metodach

Dlaczego warto pracować właśnie ze mną?


Od wielu lat interesuję się tematami związanymi z uczeniem się kompetencji "miękkich" w relacjach miedzyludzkich. Szczególnie lubię pracować z kobietami, ponieważ moje własne doświadczenia pozwalają mi lepiej rozumieć moje klientki.

Mam doktorat z pedagogiki (badam procesy edukacyjne w rodzinie i innych nieformalnych kontekstach), poza tym jestem dyplomowanym coachem (Wyższa Szkoła Bankowa) z wieloletnim doświadczeniem, a w najbliższej przyszłości mam zaplanowany także kurs mentoringu (Akademia Norman Benett).

Jestem autorką wielu publikacji z pogranicza pedagogiki i socjologii edukacji, w tym książek „Transgresyjne trajektorie. Zmiany statusu społecznego w perspektywie biograficznej” (Kraków 2011) oraz „Kobiety w związkach intymnych. Studium empiryczno-krytyczne” (Warszawa 2017). 

Mam duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów kompetencji interpersonalnych offline. Rok temu postanowiłam stworzyć markę „Projektantka Życia”, aby dzielić się moją wiedzą również online.

Obecnie pracuję na uniwersytecie oraz w najważniejszym krajowym ośrodku wspierania i tworzenia innowacyjnych rozwiązań technologicznych i społecznych. Współpracuję na co dzień w środowisku międzynarodowym (jestem koordynatorką programu Erasmus oraz ekspertką Komisji Europejskiej w ocenie projektów badawczych). Poza tym prowadzę własną działalność szkoleniowo-doradczą. Potrafię godzić wiele obowiązków i prac dzięki sprawnemu zarządzaniu sobą w czasie i stawianiu precyzyjnych celówDlatego też postanowiłam uczyć tego innych. 

Drugi ważny dla mnie obszar to praca z kobietami nad poprawą jakości ich związków, co jest związane bezpośrednio z moimi badaniami. 

W pracy z klientami stosuję połączenie metod coachingowych z Design Thinking. Staram się twórczo kreować z tych znanych mi i sprawdzonych metod zupełnie nową jakość.

W wolnym czasie uprawiam sport - fitness, cross, sztuki walki oraz jestem wielką fanką diety ketogenicznej. Lubię podróżować i poznawać nowych ludzi. Fascynują mnie nowe technologie i możliwości ich wykorzystywania w uczeniu się. 

Sama też ciągle się uczę, uwielbiam wszelkie formy samodoskonalenia i podejmuję coraz ambitniejsze zawodowe wyzwania


Moja praca w liczbach:

14 lat doświadczenia

ponad 3000 godzin przeprowadzonych szkoleń, warsztatów i sesji coachingowych

ponad 1500 przeszkolonych osób 

ponad 70 wystąpień na konferencjach naukowych

ponad 60 publikacji naukowych

8 koordynowanych projektów badawczych

udział w ponad 20 projektach społeczno-edukacyjnych

kilkadziesiąt wystąpień dla mediów 

dziesiątki moderowanych dyskusji panelowych i wystąpień eksperckich

© 2022 Monika Ryndzionek.  All Rights Reserved.

50% Complete

GET MY BEST SELLING BOOK - FREE

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close