Boxy rozwojowe

Tu znajdziesz zestawy narzędzi pomagających w rozwoju.

Tylko 29,90 zł

Box rozwojowy o związkach

Czy Twój związek ma jeszcze szansę?

Jak często się nad tym zastanawiasz? Czy czujesz, że w związku dajesz z siebie dużo więcej niż dostajesz w zamian? Wielokrotnie planowałaś odejść od partnera, ale nigdy nie starczyło Ci odwagi? Wiesz, że Twoja relacja jest toksyczna, ale myślisz, że może jest jeszcze szansa dla Was?

Jeśli to Twoje myśli, to ten box jest dla Ciebie!

Dostajesz zestaw narzędzi pozwalających w prosty sposób sprawdzić, jak widzisz swój związek. Czym on dla Ciebie jest? Bajką czy więzieniem?

Box o związkach zawiera:

>> Przewodnik nr 1 "Skończ poświęcać się dla niego! Czyli jak zadbać o siebie bez utraty relacji" dla kobiet, które cierpią z powodu syndromu Matki Teresy i dają z siebie zbyt dużo w związku, niewiele otrzymując w zamian.

Do przewodnika dostajesz 3 narzędzia:

a) Mapa Typów Związków
b) Meta-Plan Związkowy
c) Plan Działania dla Związku

>> Przewodnik nr 2: "Rozstać się czy zostać? Czy Twój związek ma jeszcze szansę?" plus TEST wizji związku dla kobiet

Zatem w tej cenie otrzymujesz dostęp do 2 przewodników do pracy nad związkami, 3 narzędzi w pdf do pobrania i wydrukowania oraz testu w pdf.

>> Godzinny materiał video, będący zapisem warsztatu dla kobiet, gdzie wyjaśniam krok po kroku jak stosować te narzędzia

Jest to pakiet autorskich narzędzi, z których mogą skorzystać kobiety borykające się z problemami w swoich związkach, ale mogą być one przydatne również dla ekspertów - terapeutów, coachów, mentorów pracujących w obszarze związków, terapii par, coachingu relacji.

© 2022 Monika Ryndzionek.  All Rights Reserved.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner