NOWOCZESNE ORGANIZACJE

Szkolenia

Jesteś przedsiębiorcą? Sprawdź, w czym mogę Ci pomóc.

Sprawdź moją ofertę

Przeczytaj poniżej, jakie szkolenia mogę Ci zaoferować. Wybierz te, których potrzebuje Twój zespół.

Zarezerwuj termin

Napisz do mnie i ustalmy wspólnie, jaki zakres szkolenia Cię interesuje. Wybierz czas trwania i formę - bezpośrednią lub on-line.

Gwarancja satysfakcji

Mam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, warsztatów, sesji coachingowych i mentoringowych. 

TEMATYKA SZKOLEŃ

Zarządzanie zmianą w organizacji

#1

Celem szkolenia jest dostarczenie uczestnikom narzędzi i strategii umożliwiających skuteczne wprowadzanie zmian w firmie oraz zapobieganie oporowi ze strony pracowników.

Podczas szkolenia uczestnicy będą mieli możliwość poznać różne modele zmiany organizacyjnej, takie jak model Kottera czy Lewina, a także dowiedzą się, jakie kroki należy podjąć, aby zmiana była skuteczna i przyjęta przez pracowników. Omówione zostaną również strategie komunikacji i motywacji, które pomogą w przekonaniu pracowników do nowych pomysłów oraz umiejętności radzenia sobie z oporem ze strony zespołu.

Zarządzanie sobą w czasie

#2

Celem szkolenia jest dostarczenie uczestnikom narzędzi i strategii umożliwiających lepsze zarządzanie sobą w czasie i osiągnięcie zamierzonych celów.

Podczas szkolenia uczestnicy będą mieli możliwość nauczenia się technik planowania czasu, takich jak tworzenie listy zadań, określanie priorytetów i ustalanie harmonogramów. Omówione zostaną również techniki zarządzania stresem, które pomogą w radzeniu sobie z presją czasu i uniknięciu przepracowania. W ramach szkolenia zostaną poruszone także zagadnienia związane z delegowaniem zadań, które wpływają na efektywność. 

Dyskryminacja i mobbing

#3

Celem szkolenia jest dostarczenie uczestnikom wiedzy i umiejętności umożliwiających identyfikację oraz skuteczne przeciwdziałanie dyskryminacji i mobbingowi.

Podczas szkolenia uczestnicy będą mieli możliwość poznania różnych form dyskryminacji oraz mobbingu, takich jak mobbing poziomy, pionowy, seksizm, molestowanie seksualne. Omówione zostaną skutki takich zachowań zarówno dla ofiar, jak i dla organizacji. Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat przygotowania odpowiednich procedur i polityk, zapobiegających pojawianiu się tych niekorzystnych zjawisk w kulturze organizacyjnej.

* wszystkie podane ceny są cenami netto (VAT 23%) za 1 osobę za dzień szkolenia; mają one charakter orientacyjny. 

Chcesz ustalić dokładną cenę? Skontaktuj się ze mną.

Coaching i mentoring

Prowadzę sesje coachingowe i mentoringowe dla kadry zarządzającej. Pomagam wykorzystać Twój pełen potencjał w dowolnie wybranym obszarze działania. Mam odpowiednie wykształcenie i doświadczenie do pracy z Tobą.

Jestem dyplomowanym coachem (Wyższa Szkoła Bankowa) z wieloletnim doświadczeniem i certyfikowaną mentorką (Akademia Norman Benett). Posiadam Coaching Fundamentals Certificate z Noble Manhattan Coaching. Mam też certyfikat HR Business Partner (Human Skills). Ciągle się szkolę i zdobywam nowe kompetencje.

DLA MENEDŻERÓW

ROZWÓJ BIZNESU

Analizy, strategie i raporty

Przeprowadzam diagnozy i badania ewaluacyjne na potrzeby opracowania strategii antymobbingowych, antydyskryminacyjnych, zarządzania różnorodnością i CSR.

W dzisiejszych realiach jest to "must have" każdej nowoczesnej organizacji. Posiadanie takich strategii pozytywnie oddziałuje na kulturę organizacyjną, przyczynia się do budowania przyjaznego miejsca pracy dla wszystkich, sprzyja budowaniu wizerunku firmy odpowiedzialnej społecznie wśród klientów i kandydatów do pracy. 

Nowoczesna organizacja to organizacja ucząca się!

Copyright © Monika Ryndzionek. All Rights Reserved. 

NAPISZ CZEGO POTRZEBUJESZ

Przygotuję ofertę specjalnie dla Ciebie

Wysyłając wiadomość, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę, pisząc na adres kontakt@projektantkazycia.pl 

Close
Cookie Consent with Real Cookie Banner