Moje książki i e-booki

Tu znajdziesz informacje o moich książkach i  e-bookach.

Kobiety w związkach intymnych

Dlaczego życie w związku jest dla kobiet atrakcyjnym życiowym celem, a jednocześnie przynosi tak wiele rozczarowań i frustracji? Pewne okoliczności i doświadzcenia już od dzieciństwa kształtują nasze wyobrażenia o związkach. Ta książka podnosi świadomość kształtowania bliskich relacji. Umożliwia ona przyjęcie nowego spojrzenia na problematykę budowania i utrzymywania satysfakcjonujących relacji.

Książka powstała w oparciu o badania naukowe.  

Dla kobiet żyjących w związkach, ale także dla psychologów, socjologów, doradców, edukatorów dorosłych.

WERSJA PAPIEROWA

Transgresyjne trajektorie

Ludzkie losy czasami wymykają się regułom dziedziczenia społecznego. Statystyki pokazują, że rodzice dotknięci ubóstwem najczęściej przekazują je swoim dzieciom i tak kolejne pokolenia odtwarzają przypisane im losy. Niektórym udaje się jednak tę pętlę przerwać. Wydostają się z enklaw ubóstwa i osiągają znaczące sukcesy. To napawa optymizmem i wiarą, że nawet najgorszy los można zmienić.

Co sprawia, że jedni tkwią w problemach, nie podejmując nawet prób zmiany własnej sytuacji, a inni potrafią zrobić tak znaczący progres? 

Książka zainteresuje wszystkich, którzy zajmują się socjologią, andragogiką oraz badaniem uwarunkowań rozwoju osobistego.

E-BOOK

© 2022 Monika Ryndzionek.  All Rights Reserved.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner